گروه خبري : مقالات
تاريخ انتشار : 1394/11/10 - 11:31 كد :2
ظرف چوبی بزرگ وگرد
ظرف چوبی بزرگ وگرد

ظرف چوبی بزرگ وگرد

ظرف چوبی که در گذشته در مناطق جنگلی و روستایی جهت رفع نیازهای روزمره انسانها ساخته می شد امروزه در شکلی ابتکاری ، متفاوت  و هنری ، به منظور حفظ زیبایی و ارزشهای صنایع دستی خراطی چوب ، مورد توجه هنر مندان و پیشه وران صنایع دستی ایران و بسیاری از کشورهای جهان است.

کاسه چوبی

این ظروف چوبی با تنوع بسیار زیاد در شکل هندسی ، و نوع چوب بکار رفته در ساخت آنها ، کاربردهایی تزئینی در منازل  و سرو غذا در میزبانی ها دارد. برای ساخت یک ظرف چوبی از روشهای صنعتی و صنایع دستی استفاده می شود که نمونه های ساخته شده توسط دست ، بسیار ارزشمند تر و زینت افزای میزبانی ها  و دیزاین منازل ما است .

کاسه چوبی

تمامی ظروف چوبی صنایع دستی ماناد از چوبهای مرغوب با نقوش زیبا و بافت متراکم ساخته میشود که بعضا به منظور حفظ طبیعت و زیبایی چوب گره های جزئی در محصول دست نخورده باقی می ماند .

 محصولات صنایع دستی  ماناد  در هنگام خرید، گارانتی سلامت فیزیکی و اصالت کالا دارند و پس از آن برای حفظ طول عمر و سلامت فیزیکی ظرف چوبی ، توصیه می شود پس از شستشو  ، آن را بلا فاصله  خشک کرده و هرچند ماه  یکبار با روغن زیتون آن را جلا دهید . این امر علاوه بر زیبایی ظروف چوبی شما ، سبب مقاوم شدن آن نسبت به آب و رطوبت محیط می شود.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به صنایع دستی ماناد می باشد.